Во Прилеп мапирани сите контакти на двајцата заболени и ставени во самоизолација

По двајцата заболени од корона вирус во Прилеп молк од официјални информации од надлежните институции. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер