И сметководителите бараат итни мерки на поддршка

Голем број на компании кои вршат сметководствени услуги најавуваат затворање на своите бизниси поради намалената ликвидност, велат од Комората на сметководители. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер