Одлуката за почетoк на преговори со ЕУ е голема победа

Советот на Европската Унија денеска се очекува да ја потврди историската одлука за почеток на преговори со Македонија. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер