Адеми: Државната матура може да се спроведе и во јули

Роковите за полагање на државната матура може да ги поместиме во јули наместо во јуни. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group
притисни ентер