Заев и Мицкоски на дуелот на Канал 5 за економијата , даноците, капиталните инвестиции

Претседателите на СДСМ и на ВМРО – ДПМНЕ , Зоран Заев и Христијан Мицкоски во третиот дел на дуелот на Канал 5 дебатираа за економијата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер