Заев и Мицкоски во дуелот на Канал 5 за судството

Претседателите на СДСМ и на ВМРО – ДПМНЕ , Зоран Заев и Христијан Мицкскоси вечерва се на прв предизборен дуел на Канал 5 . Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер