Стотици мигранти пред грчката и бугарската граница на пат кон Европа

Ја остварува ли Ердоган неколку годишната закана дека ќе ја крене рампата за бегалците кон Европа? Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер