Коалицијата СДСМ – БЕСА ја отвори „Пандорината кутија“!

Се уште актуелните владини коалиционер СДСМ и ДУИ ја продолжуваат предизборната кавга. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер