Чулев во посета на СВР Велес

МВР се залага за фер и демократски изборен процес, порача денеска при посетата на СВР Велес, министерот Наќе Чулев. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер