Светот во паника, се откажуваат јавните манифестации

Светот продолжува да презема ригорозни мерки поради корона вирусот иако епидемилозите постојано убедуваат дека нема простор за паника. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер