Денеска се одржува продолжение на судскиот случај „Монструм“

Денеска се одржа ново рочиште за случајот „Монструм“. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер