Се санираат последиците од големото невреме во Скопје, откорнати дрвја, кровови и билбодри

Паднати дрвја, откорнати кровови и билбодри, уништени автомобили и училишта.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер