Вирусот корона „удри“ по туристичките агенции и веќе договорените аранжмани

Ни пропаднаа 25 илјади денари, агенцијата на мојата сопруга не и ги враќа парите што ги уплати за патувањето за 8-ми март во Рим, се пожали во нашата редакција гледач на Канал 5. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер