ММА: Нема никаква причина за исклучување на националните телевизии

Националните телевизии се негативно изненадени од најавата на кабелските оператори за исклучување на сите канали, освен МТВ, откако беа донесени измените на Законот. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер