Заев и Касами си подадоа рака - заедно ќе трчаат на 12 април

Попладнево средба Заев и Касами околу можноста за формирање предизборна коалиција. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер