Франција се уште неодлучна да ја крене рампата, Холандија најави зелено светло

Франција е се уште воздржана околу можноста да ја крене рампата за Македонија, откако вчера Холандија јасно потврди дека е подготвена да даде зелено светло за земјава.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер