И третиот сомнителен случај негативен, Грција го регистрира првиот заболен

И третиот сомнителен случај на корона вирус во Македонија се покажа негативен, но опасноста од заразата сериозно тропа на јужната граница.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер