16 години од смртта на поранешниот претседател Борис Трајковски

Денеска се навршија 16 години од трагичната смрт на вториот претседател на Македонија, Борис Трајковски.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер