Скопјанка пред две години заработила 17 милиони евра, бебе е најмладиот милионер

Со 17 милиони евра годишен бруто-приход во 2018-та, скопјанка е апсолутел лидер на листата на лица со највисоки годишни приходи, информираа од Управата за јавни приходи. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер