Протест за правда на ВМРО-ДПМНЕ

Пред зградата на Јавното обвинителство вечерва се одржа протест во организација на ВМРО-ДПМНЕ. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер