ВМРО-ДПМНЕ денеска на марш за правда

Опозициската ВМРО-ДПМНЕ денеска организира протестен марш од Oбвинителството до Врховниот суд. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер