Холандија децидна – на страната на Македонија сме да ги почне преговорите

Новата методологија за проширување е главна тема на состанокот во Брисел на министрите за надворешни работи на Европската Унија... Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер