Почнуваат подготовките за предвремените парламентарни избори

Почнуваат подготовките за предвремените парламентарни избори. Државната изборна комисија од утре го отвора избирачкиот список за граѓаните да си ги проверат личните податоци. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер