Православниот собир во Аман уште не почнат осуден на дебакл

Уште не почнат исходот од православниот собор во главниот град на Јордан, аман е повеќе од сигурно дека ќе биде неуспешен. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер