Дали е на повидок и недостаток на медицински алкохол во земјава?

Стравот од можната појава на коронавирусот и сезонскиот грип кој владее изминативе недели ги испразни аптеките од основните продукти за заштита и превенција од болести. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер