Уште едно лице заврши на инфективна со можни симптоми на корона вирус

Се бројат минути до конечниот одговор на министерството за здравство, дали патникот од Дубаи има корона вирус или не. Човекот бил примен рано утринава на инфективната клиника си симптоми на грип. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер