Милошоски достави нови аудио материјали во обвинителството

Втората аудио снимка која ја објави пратеникот од ВМРО ДПМНЕ Антонијо Милошоски е во рацете на обвинителката Вилма Русковска. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер