Продолжува битката за животите на повредените во експлозијата во Романовце

Нема промена во здравствената состојба на тројцата повредени во експлозијата од плинска боца во кумановско Романовце, во која на лице место загинаа три деца, а потоа на повредите им подлегна и 58 годишен маж. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер