Личната хигиена клучна во превенција на корона вирусот

Да не се крева паника без потреба, но превентивно да се внимава на основните препораки за превенција од коронавирусот, велат докторите. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер