Милошоски ја предаде и втората аудио снимка на обвинителката Русковска

Пратеникот на ВМРО-ДПМНЕ, Антонио Милошоски денеска во Јавното обвинителство ја предаде и втората аудио снимка на која што можеше да се слушне поранешниот премиер Зоран Заев. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер