Семејна трагедија во Романовце – три деца загинаа во експлозија на плинска боца

Кумановско Романовце е обвиено во тага.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер