Милошоски објави нов прислушуван материјал

Пратеникот Антонио Милошоски објави аудио снимка, на која, како што тврди, покажува дека поранешниот премиер Заев се меша во судската власт и во Специјалното јавно обвинителство.. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер