Несторовски за коронавирусот: Во Италија владее страв

Италија со сите напори се обидува да го спречи ширењето на корона вирусот, откако од вчера бројот на заразени порасна за 50 и таа стана најпогодената европска земја. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер