Ахмети: Баравме судењето да се повтори зашто како партија плативме превисока цена

Лидерот на ДУИ Али Ахмети, вицепремиерот за европски прашања Бујар Османи и обвинителот Џелал Бајрами сведочеа за случајот “Монструм”. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер