ЈО побара притвор за сопственикот на фирмата , увозник на бананите со кокаин од Крушопек

Дополнителната заменичка министерка за внатрешни работи, Славјанка Петровска, ја минирала акцијата во Крушопек, обвинија од ВМРО-ДПМНЕ. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер