ДУИ до идните коалициски партнери : Сите спорни судски предмети да почнат од почеток

ДУИ испорача услов за идните коалициони партнери – сите судски предмети кои според интегративците се спорни и неправедни, да почнат од почеток. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер