Атанасов: Програмата за работа на стационарот „Лајка“ ќе се врати на доработка

Се уште нема финална верзија за програмата за работа на новиот стационар „Лајка“, која во вторникот ја презентираше Град Скопје, а која наиде на жестоки реакции кај активистите за правата на животните. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер