ВМРО-ДПМНЕ: Дали Радмила Шеќеринска го оштетила буџетот за 250 илјади евра

Зошто инжинериска машина била платена двојно поскапо отколку во Србија? ВМРО-ДПМНЕ обвинува за сомнителен тендер во Министерството за одбрана и вмешаност на министерката Радмила Шеќеринска. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер