Арсовски: Дали Радмила Шекеринска го оштетила буџетот и се проневерени над 250.000 евра

Нов ден, нов скандал, рече на прес конференција портпаролот на ВМРО – ДПМНЕ,Димче Арсовски. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер