Спасовски му порача на министерот за внатрешни работи Чулев подобро менаџирање со министерството

Пасошката криза во догледно време ќе ја отплеткува посебна комисија во министерството за внатрешни работи, која ќе ја прави селекцијата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер