Грчка „Гала вечера“ во Скопје

Вечерва грчката амбасада во Скопје органзиира гала вечера посветена на грчката гастрономија и култура. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер