Македонија под масовен наплив од неидентификувани телефонски повици

Македонија денеска се соочи со масовен наплив од неидентификувани телефонски повици од странство. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер