Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Николовски гостин во вестите на Канал 5

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николовски гостин во вестите во Канал 5 телевизија. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер