Спасовски: Изборната кампања ќе биде една од највалканите во историјата

Земјава ја очекува една од највалканите изборни кампањи досега – оценува претседателот на техничката Влада Оливер Спасовски. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер