Мирчевски: Скандалозно толкување на законот од страна на ДИК

Државната изборна комисија ги продолжува подготовките за претстојните избори. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер