Посебна комисија ќе одобрува пасоши за итни потреби

3400 пасоши а над 16 илјади барања. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер