Македонија под масовен наплив од неидентификувани телефонски повици

Непознати странски броеви утринава разбудија илјадници Македонци. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер