Грипот ги наполни болниците и ги испразни училиштата

Грипот продолжува да ги полни болниците, гужви и редици на чекање во амбулантите кај матичните лекари а се помалку има ученици па и наставници на настава по училиштата. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер