Меѓаши: Децата тешко се охрабруваат да пријават прекршување на правата

Насилството е сеуште еден од главните проблеми поради кој звони телефонот на СОС за деца и младинци. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер