Боки 13 и Милевски биле под Пи мерки во јуни 2019

Со изведување на докази обезбедени со Пи мерки, со тајно следење на Бојан Јовановски и Зоран Милеваки надвор од домот, продолжи судењето за случајот Рекет. Official facebook: https://www.facebook.com/Kanal5Televizija/ Web: http://kanal5.mk/ Copyright: OnAir Media Group

Следува

притисни ентер